panoramicART jest agencją interaktywną specjalizującą się w wirtualnych spacerach.

Kontakt telefoniczny: +48 606 154 464
Konkurs panoramiczny - Pokaż światu niezwykłe miejsce

Konkurs panoramiczny "Pokaż światu niezwykłe miejsce"

Zwycięzcą konkursu została Osada Średniowieczna w Hucie Szklanej, zdobywając 949 głosów internautów.
Zobacz prace pozostałych finalistów:
Tężnie Solankowe w Ciechocinku / Tor Wyścigów Konnych Warszawa - Służewiec / Ogród Botaniczny w Łodzi / Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie / Pałac w Lubostroniu / Pałac Zdunowo / Pałac Bugaj / Muzeum Archeologiczne w Biskupinie / Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym / Miasto Chełmno

W zwycięskim miejscu zrealizujemy wirtualny spacer.

 • Wirtualne spacery

  oparte o panoramy sferyczne

  Przekonaj się, co wyróżnia nasze prezentacje panoramiczne na tle konkurencji. Wysoka jakość i rozdzielczość zdjęć, funkcjonalny i elegancki interfejs użytkownika, doświadczenie w pracy w trudnych warunkach oświetleniowych i terenowych, tempo realizacji projektu dostosowane do Twoich wymagań - to najważniejsze z naszych atutów.

  more
 • Wirtualne przewodniki

  na płyty CD / DVD i infokioski

  Panoramy to najważniejszy, lecz nie jedyny składnik wirtualnego spaceru. Dodaj dźwięki otoczenia, głos lektora, interaktywną mapę, teksty, zdjęcia, galerie i filmy, aby uzyskać prezentację nie tylko ładną, ale i bogatą w treść. Prezentuj tak przygotowany spacer na stronie internetowej, w infokioskach, sprzedawaj w formie albumu multimedialnego na płytach CD lub DVD.

  more
 • Reportaże panoramiczne

  z koncertów i wydarzeń kulturalnych

  Tłumy ludzi czy ruch na scenie nie są dla nas przeszkodą w wykonaniu wysokiej jakości panoram sferycznych. Nie musisz prezentować gołych ścian lub pustego pleneru - udowodnij, że miejsce które chcesz pokazać tętni życiem - koncert jest pełen publiczności, restauracja gości, sanktuarium pielgrzymów...

  more
 • Filmy Full HD

  na bazie panoram sferycznych

  Jeżeli planujesz nakręcenie filmu promocyjnego, dokumentalnego lub edukacyjnego o Twoim obiekcie lub regionie - zamów jedyną w Polsce usługę wykonania filmu w jakości Full HD z panoram sferycznych. W ramach jednego zlecenia otrzymasz film i wirtualny spacer, oszczędzając koszty i rozszerzając gamę materiałów promocyjnych.

  more
 • Serwisy internetowe

  portale, strony www, witryny mobilne

  Wykonujemy serwisy internetowe zintegrowane z panoramami sferycznymi, jak również niezależne strony internetowe. Stawiamy na elegancką prostotę, skuteczność w osiąganiu zamierzonych przez Ciebie celów projektu, zgodność ze standardami i dobrymi praktykami. Pracujemy na autorskich rozwiązaniach i własnym systemie CMS, umożliwiającym Tobie bezstresowe zarządzanie wszystkimi aspektami serwisu, które chcesz mieć pod swoją kontrolą.

  more
 • Aplikacje internetowe

  rozwiązania dedykowane

  Programowanie aplikacji internetowych, mobilnych i społecznościowych; integracja z zewnętrznymi serwisami i usługami - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Dopasowujemy wybór technologii i skalę rozwiązania do Twoich potrzeb i budżetu. Zlecenia nietypowe i pionierskie sprawią nam podwójną przyjemność.