Zapraszamy do poszukiwania inspiracji, jak panoramy sferyczne mogą pomóc rozwinąć Twoją działalność.

 • Wydarzenia kulturalne

  panoreportaże z koncertów i imprez masowych

  Zdjęcia i opisy tekstowe nie oddają w pełni klimatu wydarzenia. Możesz jednak umieścić je w panoramach - dzięki wirtualnemu przeniesieniu w miejscu i czasie widz odczuje emocje uczestników imprezy.

  Zobacz przykłady:

 • Obiekty historyczne i zabytkowe

  panoramiczna dokumentacja konserwatorska

  Panoramy sferyczne są doskonałym narzędziem dokumentacji konserwatorskiej. Stanowią fotorealistyczną i ekonomiczną alternatywę dla skanów 3D, umożliwiając porównanie stanu obiektu przed i po konserwacji.

  Zobacz przykłady:

 • Kościoły i Sanktuaria

  wirtualne przewodniki i filmy na CD / DVD

  Stwórz nowoczesny, multimedialny przewodnik, który oprowadzi pielgrzymów po Sanktuarium. Wydany na płytach CD będzie cenną pamiątką, która dotrze również do młodszych pokoleń.
   

  Zobacz przykłady:

 • Nieruchomości

  wirtualne zwiedzanie mieszkań, domów i biur

  Osiedla, domy i mieszkania wyróżniające się na rynku wymagają odpowiedniego marketingu. Wirtualny spacer pozwala uwydatnić najlepsze cechy nieruchomości.

  Zobacz przykłady:

 • Miasta i regiony

  promocja turystyczna poprzez wirtualny spacer

  Czy Twój region "istnieje" w Internecie? Twoje miejsce jest ciekawe, ale nie wszyscy o tym wiedzą. Nie pozwól, aby Twoja gmina lub powiat były omijane szerokim łukiem w wakacyjnych planach turystów i podróżników.

  Zobacz przykłady:

 • Hotele

  pozwól zarezerwować nocleg prosto z panoram

  Zaprezentuj pokoje gościom Twojego hotelu. Pozwól im obejrzeć restaurację, recepcję, parking i spa przez Internet - przekonasz ich, że warto przyjechać właśnie do Ciebie. Korzystasz z systemu rezerwacji online? Dodaj przycisk "zarezerwuj ten pokój" prosto w panoramie.

  Zobacz przykłady:

 • Obiekty sportowe i rekreacyjne

  Stadiony, parki rozrywki, stoki narciarskie, aquaparki, stadniny - zaprezentuj Twój obiekt wirtualnie, zdobądź rzeczywistych klientów i wzrost obrotów.

  Zobacz przykłady:

 • Firmy

  pokaż biuro, halę produkcyjną lub produkt przez Internet

  Specyfika wielu produktów i procesów nie pozwala na ich efektowną prezentację na zwykłych zdjęciach. Z pomocą przychodzą panoramy sferyczne, umożliwiające ukazanie całego produktu wraz z otoczeniem.

  Zobacz przykłady:

 • Kampanie społeczne

  multimedialna prezentacja obrazująca przebieg kampanii

  Kampania społeczna, event, demonstracja, flash mob - panoramy sferyczne pozwolą utrwalić każde wydarzenie.

  Zobacz przykłady: