Filmy Full HD

 

Jako jedyni w Polsce wykonujemy - za pomocą autorskiego oprogramowania - filmy na bazie panoram sferycznych. Tak stworzony film składa się z ujęć odpowiadających panoramom w wirtualnym spacerze; w każdym z ujęć wybrana panorama przesuwa się i ewentualnie przybliża lub oddala według ustalonego schematu - scenariusza. Do filmu może zostać stworzona dowolna ścieżka dźwiękowa, typowo składająca się z podkładu muzycznego i głosu lektora.

Wykonujemy filmy w dwóch wariantach jakościowych: DVD i FullHD (na płytach Blu-Ray). Filmy mogą być odtwarzane na stacjonarnych odtwarzaczach (nie jest wymagany komputer). Istnieje również możliwość przygotowania filmu w formie pliku komputerowego, w formacie odpowiednim np. do wstawienia na portal YouTube.

Najważniejszą cechą naszych filmów jest to, że powstają z panoram sferycznych. Oznacza to, że są tanie w produkcji - do ich "nagrania" nie jest potrzebna kamera video, specjalne oświetlenie itp. Dlatego stanowią szczególnie atrakcyjną ofertę dla klientów zainteresowanych maksymalnym wykorzystaniem możliwości, jakie daje wirtualny spacer.

Zachęcamy do zapoznania się poniższymi przykładami: